تبلیغات
کپی پیست - مسابقات فوتبال نونهالان زیر 14 سال کشور
 مسابقات فوتبال نونهالان زیر 14 سال کشور ... عمومی ,

مرحله پایانی مسابقات فوتبال نونهالان زیر 14 سال کشور از روز جمعه دوم تیر ماه سالجاری در مجموعه ورزشی صفائیه بمیزبانی باشگاه فولاد مبارکه سپاهان آغاز شد .
با توجه به اینکه پیش از این حضور چهار تیم ذوب آهن اصفهان – فولاد مبارکه سپاهان – شموشک گلستان و ستاره سرخ زنجان به مرحله نهایی این دوره از مسابقات مشخص شده بود ، در اولین روز از این دیدارها ابتدا دو تیم ستاره سرخ زنجان و شموشک گلستان بدیدار هم رفتند که این مسابقه با نتیجه 1 بر صفر بسود نماینده زنجان خاتمه یافت .
و اما در دومین دیدار تیم فولاد مبارکه سپاهان میزبان این رقابتها بدیدار تیم همشهری خود ذوب آهن اصفهان رفت که در یکدیدار تماشایی و زیبا نونهالان سپاهان توسط محمد امینی – امید خراجی و مهدی رضایی در دقایق 39 ، 45 و 55 به گل دست یافتند و موفق شدند همشهری خود را با نتیجه 3 بر 2 شکست دهند و 3 امتیاز شیرین بدست آورند .
ضمناً گلهای ذوب آهن در دقایق 42و 50 به ثمر رسید . گفتنی است در روز شنبه سوم تیر ماه تیمهای ستاره سرخ زنجان و فولاد مبارکه سپاهان و سپس تیمهای ذوب آهن و شموشک گلستان به مصاف هم خواهند رفت و تیمها در روز یکشنبه چهارم تیر ماه استراحت خواهند داشت .
و اما در روز دوشنبه و روز پایانی مسابقات تیمهای فولاد مبارکه سپاهان وشموشک گلستان و همچنین تیمهای ذوب آهن و ستاره سرخ زنجان به مصاف یکدیگر میروند .


نوشته شده توسط عشق من سپاهان در یکشنبه 11 تیر 1385 و ساعت 05:07 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ Fire Fox 3.0.4 final
+ طراحی حرفه ای صفحات وب با Adobe Dreamweaver CS4
+ فتوشاپ 11 نسخه نهایی Adobe Photoshop CS4 Extended
+ چرا باید انگلیسی یاد بگیریم؟
+ تا کی ؟...
+ Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2009 8.0.0.454
+ جستجو در فایلهای به اشترک گذاشته شده
+ دستمو بگیر
+ ....
+ اسیر باد ،،، لین پیر
+ چند تا آهنگ از ماساری
+ چند تا جمله قشنگ
+ سوال
+ ببین چیزی میفهمی!
+ بیاموزیم

صفحات :