تبلیغات
کپی پیست - Charlie and the Chocolate Factory
 Charlie and the Chocolate Factory ... بازیهای اکشن ,

این بازی كه بر اساس فیلمی از تیم برتون ( محصول شركت برادران وارنر ) و مجموعه داستانهای كلاسیك رولد دال طراحی شده ، شما را با خود به درون دنیای اسرارآمیز كارخانه شكلات سازی ویلی وونكا میبرد . این بازی به شما اجازه میدهد تا در نقش چارلی باكت بتوانید گوشه به گوشه این كارخانه عجیب را كشف كنید . در طول مراحل بازی باید به همراه دوستان خود همه جا را برای پیدا كردن بلیط طلایی جستجو كنید تا برنده جایزه ای شوید كه ویلی وونكا برای این ماجرا در نظر گرفته است .
این بازی شما را به قلب یك ماجراجویی پر هیجان میكشاند ، جای كه باید به دنبال كشف اسرار كارخانه بزرگ باشید و ماجراهایی در انتظار شما است كه تنها در كتاب این داستان وجود دارد نه در صحنه های فیلم .
در طول بازی باید كشف كنید كه در كارخانه شكلات سازی پس از ورود دیگر بچه ها و راننده بد اخلاق آنها به درون كارخانه چه اتفاقاتی فتاده است . همچنین باید با حل معماهای پیچیده و استفاده از نیرویی كه شكلاتها به شما میدهند ، كارخانه را از شر مزاحمان و كسانی كه در فكر تخریب آن هستند نجات دهید .
به خاطر داشته باشید كه تنها با كمك اومپا لومپاس است كه میتوانید آرامش را به كارخانه بازگردانید و جایزه با ارزشی كه ویلی وونكا برای شما در نظر گرفته است، را بدست آورید.


نوشته شده توسط حسن در جمعه 22 اردیبهشت 1385 و ساعت 03:05 ق.ظ
ویرایش شده در - ساعت -
 نوشته های پیشین
+ Fire Fox 3.0.4 final
+ طراحی حرفه ای صفحات وب با Adobe Dreamweaver CS4
+ فتوشاپ 11 نسخه نهایی Adobe Photoshop CS4 Extended
+ چرا باید انگلیسی یاد بگیریم؟
+ تا کی ؟...
+ Kaspersky Anti-Virus & Internet Security 2009 8.0.0.454
+ جستجو در فایلهای به اشترک گذاشته شده
+ دستمو بگیر
+ ....
+ اسیر باد ،،، لین پیر
+ چند تا آهنگ از ماساری
+ چند تا جمله قشنگ
+ سوال
+ ببین چیزی میفهمی!
+ بیاموزیم

صفحات :